• Новак
Highlighter Шминка, 3 Бои Течни Возвишеното Highlighter, Трепет Мазна Долготрајна Шминка, Светне Око Лицето Тело

Highlighter Шминка, 3 Бои Течни Возвишеното Highlighter, Трепет Мазна Долготрајна Шминка, Светне Око Лицето Тело

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Произведено во САД или Увезуваат.мини highlighters затворање. ????【ТЕЧНИ HIGHLIGHTERS & ILLUMINATORS ШМИНКА】 Ова лице сјај глајд модели на кожата без проблеми, додава природни трепет заврши за светење на тонот на кожата. ????【КРЕМ HIGHLIGHTER СОВРШЕН ФИНИШ】 Мазна, лесна текстура на кожата,-подобрување и да се создаде прозрачна блескав финиш за осветли тен во секое време, насекаде, дома или во движење.Течни сјај илуминатор, ги подобрува сите кожата тонови и нијанси. ????【ПРИРОДНИ шминка ДОЛГОТРАЈНИ】 Крем течни highlighter со микронизиран трепет во прав, давателот на кожата здрав природен сјај без покажува порите.Овие течни highlighters има 3 одлична висок сјај тонови кои можат да се користат според различни потреби да се обезбеди суптилни светлината. ????【МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ HIGHLIGHTER & ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА】 Тоа може да се носи сам, или мешавина со твоите фондацијата.Се однесува на вашиот образите, челото, носот, вратот и телото за природен сјај зрачења сјај во боја. ????【СУРОВОСТ-FREE & ВЕГЕТАРИЈАНСКА храна, КОЗМЕТИКА】 Нашите dewy, blendable формула е без суровост.Таа додава мазна, нежна флеш изгледа дека трае долго-носи заврши.Добро пигментирани бои се рекреираат вашиот омилен изглед или да ги прилагодите на вашите сопствени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста