• Новак
МИНА ibrow Хена Боја на Косата Професионални Багра Комплет Со Четка Комбо Пакет | Без Амонијак | Вегетаријанска храна & произведени без Суровост | До 30 Апликации (Бисер

МИНА ibrow Хена Боја на Косата Професионални Багра Комплет Со Четка Комбо Пакет | Без Амонијак | Вегетаријанска храна &

Оценка на стоката:
DEN 358.80

Достапност
Производот е достапен

Може боја до 25-30 сетови.Тоа ефикасно ги опфаќа отпорни сива, без никаков простор, на тој начин давајќи дебел, подлабоко сива покриеност.Тоа ви дава ефективни место боење резултати и на тој начин овој ibrow природна хена боја е еден од најдобрите професионални производи за боење на косата со природен ефект.Слободен од сите тешки метали како олово & амонијак.Лесен за употреба & долго трае до 6 недели.Мина Ibrow Хена Редовните пакет ќе се даде на вашата коса убава и елегантна колорит ефект.Оваа Ibrow хена комплет содржи 3 кесички на ibrow хена во прав, каде што еден кесички може боја до 8-10 поставува ова значи дека една кутија може боја 25-30 сетови.Оваа ефикасно ќе ги опфаќа отпорни сива и исто така дава место боење боење ефекти на ibrow.На Мина ibrow хена е без амонијак, без олово и слободен од сите тешки метали.Комплетот содржи : 3 кесички на ibrow хена во прав, Мерење првенство, Шпатула,Шише за да се задржи рецидив ibrow хена во прав, упатство летокот, dropper.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста