• Новак
Easycargo 6pcs 100mm x 25мм x 10мм Heatsink Алуминиум Радијатор Кулер Топлина Мијалник за Ладење LED Моќ Засилувач (100mmx25mmx10mm) (Црна)

Easycargo 6pcs 100mm x 25мм x 10мм Heatsink Алуминиум Радијатор Кулер Топлина Мијалник за Ладење LED Моќ Засилувач (100mmx25mmx10mm)

Оценка на стоката:
DEN 246.96

Достапност
Производот е достапен

6 Парчиња Алуминиумска Топлина Мијалник.Големина : 4" x 1" x 0.4"/100mm*25мм*10мм (L*W*H).Единица тежина : 33g.Може да се користи за ладење ВОДСТВО, Моќ IC и Transistors, итн. 6 Парчиња (100mmx25mmx10mm/ 4" x 1" x 0.4") алуминиумски кулер топлина мијалник.Оваа топлина мијалник може да се користат за пасивна топлина дисипација на различни DC конвертор кола, ВОДСТВО, Моќ IC и Transistors, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста