• Новак
Campsis Цвет Принцеза Headpiece Црвениот Кристал Headband Симпатична Бисер Коса Додатоци Свадба Невеста, Свадба, Матурска Партија Покаже Фотографија за Девојки и Жени

Campsis Цвет Принцеза Headpiece Црвениот Кристал Headband Симпатична Бисер Коса Додатоци Свадба Невеста, Свадба, Матурска

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

♥100% рачно изработени нежен свадба headpiece е направен од алуминиум, Стакло, бисери и мазни линии. ♥Боја : Злато. ♥Прилики за свадба hairpieces : Посебни одликувања за свадба, забава, фотографија, шоу,Церемонија и собири, направи да се шармантната и елегантна. ♥Ве молиме Имајте на ум : Овој косата додаток може да се прилагоди слободно, така што е погодна за сите жени на возраст над 3. На сјајна и блескава дизајн ќе се направи што повеќе импресивен и елегантен. ♥Сосема Нов.Ако сакате да се вратат, ве Молиме имајте на капки и моите нови производи.Две состојби кои не може да наплата се наведени како следи : 1. Производот се користи или оштетен, 2. На пакетот или да се откажат од мојот производ е оштетен.Овој прекрасен цвет свадба headdress ќе направи да блесне како ѕвезда.Никој не ќе го пропушти вас и ќе добиете многу пофалби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста