• Новак
Сигма Гама Rho Спортски Headbands за Мажите и Жените Пот Бенд Тренингот Sweatbands за Трчање, Крстот Тренинг, Јога и Велосипед - Унисекс Hairband

Сигма Гама Rho Спортски Headbands за Мажите и Жените Пот Бенд Тренингот Sweatbands за Трчање, Крстот Тренинг, Јога и Велосипед

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

полиестер. 100% Полиестер Влакна.Премиум Квалитет : Овие Пот Бендови Се Направени На Премиум Памучен Материјал, Мека, Растеглив, И Да Се Обезбеди Природен Удобност При Користење Без Чешање Или Иритирачки Кожата.Најдобар Пот Бенд За Жените Може Да Се Задржи Пот Далеку Од Очите И Да Се Спречи Коса Од Лепење На Челото.Мултифункционален И Сите-Сезона Производи-Подобрување На Сигурност И Перформанси.Машки И Женски Headbands Се Погодни За Одење, Трчање, Планинарење, Вежбање, Велосипедизам, Јавање, Риболов, Јога, Фитнес, Спортски, Кошарка, Одбојка Итн.Совршен Подарок За Неа : Може да Се Користи Како Посебен Подарок За Денот на Мајката, Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, И Свадба.Висок Услуга:Задоволството На Клиентите Со Нашите Производи Е Нашата Крајна Цел.Па Задоволството На Клиентите Е Најважно За Нас.Исто Така, Ние Сме Убедени Дека Ќе Ви Се Допадне На Нашите Производи.Ако Не Сте Задоволни, Ние Ќе Рефундирање На Нив Веднаш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста