• Новак
L-Com/Бесконечна Електроника - HDCABK-3 - High Speed HDMI® Кабел со Ethernet, Машко/Машко, Црна Overmold 3.0 M

L-Com/Бесконечна Електроника - HDCABK-3 - High Speed HDMI® Кабел со Ethernet, Машко/Машко, Црна Overmold 3.0 M

Оценка на стоката:
DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

нуди широка линија на high speed HDMI кабли со Етернет кои се карактеризираат различни обоени.нуди широка линија на high speed HDMI кабли со Етернет кои се карактеризираат различни обоени конектор над калапи.Боја кодирање помага со визуелна идентификација на прилог услуги/опрема.Овие боја кодирани HDMI кабел производи за поддршка на сите најнови HDMI функции, вклучувајќи 3 D преку HDMI и Ethernet Канал.Цел онлајн денес.Карактеристики 4 K Поддршка Ro HS согласност 3 D преку HDMI HDMI Ethernet-Каналот се Користи за да се поврзете HDMI извор на HDMI Екранот на Апликацијата Професионални A/V Digital audio/video Digital Signage Мултимедијални ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи phthalates, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.За повеќе информации, одете на.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста