• Новак
Maximus X1017 Висок Капацитет 10 Премиум ТАД се Тркалаат Хартиена Крпа (6 Ролни По Случај) Комерцијални одделение хартиени крпи за канцеларија, ресторан, и здравствените у?

Maximus X1017 Висок Капацитет 10 Премиум ТАД се Тркалаат Хартиена Крпа (6 Ролни По Случај) Комерцијални одделение хартиени

Оценка на стоката:
DEN 1439.76

Достапност
Производот е достапен

ОДЛИЧНА ИЗДАВАЊЕ СИЛА : Ќе собере најмногу 10 инчен компатибилен точење.Нашите ТАД технологија во процесот на производство во комбинација со нашата премиум богородица материјал овозможува хигиенски и непречено издавање секое време.Нашите хартиени крпи се дизајнирани за да се спречи висат-ups, и застои.СУПЕРИОРЕН ABSORBENCY : Апсорбира spills и сува-свежо чисти раце со овие не абразивни, висок квалитет на хартија крпи совршен за употреба преку комерцијални, индустриски, службата за храна и здравствена заштита settings.МИНИМИЗИРАЊЕ на ОТПАДОТ И НАМАЛУВАЊЕ на ОДРЕДУВАЊЕ НА ЦЕНАТА : Овие Индустриска сила 10" ТАД се тркалаат крпи се дизајнирани со два пати на големо за клиенти на кои им е потребна работливост уште премија се чувствуваат крпа во голема вредност.ИДЕАЛЕН ЗА ОПШТА НАМЕНА за ЧИСТЕЊЕ И СУШЕЊЕ РАЦЕ : Дали во канцеларија или во ресторан, Maximus бренд ТАД хартиени крпи може да се справи со секоја работа, големи или мали.Нашите низ воздухот сув процес се овозможува супер абсорбента хартиена крпа, а исто така и за одржување мека нежна се чувствуваат.ТАД обезбедува на корисниците со производ идеален за чистење spills, бришејќи надолу површината и рака на сушење.НАПРАВЕНИ ВО САД : "Ние не намерно додавање која било познато алергени за нашите производи од хартија.Сите дојдовни хемикалии се тестираат за познат алергени.На X0907 од Maximus е мека, силен, висок квалитет на ролна крпа кој овозможува совршена рамнотежа на издржливост, перформанси и вредност.Овие долготрајни во 10.се тркалаат крпи се пофали на одлични издавање сила и супериорен absorbency за да се намали отпадот и да се намали на трошоците.Изберете овие крпи за сигурен, трошоците за заштеда на перформанси и вкупниот лесна клиент искуство.Овие hardwound крпи се нуди во двете бела и кафеава опции.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста