• Новак
KFBE Шарени Палма Мачка Harnesses Тропски Куче Вест Harnesses и Поводник Сет за Одење со Рефлексивни Лента, Удобно и Безбедно Рачка за Обука, Одење Контрола S (20803148)

KFBE Шарени Палма Мачка Harnesses Тропски Куче Вест Harnesses и Поводник Сет за Одење со Рефлексивни Лента, Удобно и Безбедно

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[SIZE] : S : Врат : 25-36cm / 9.84"-14.17" Стомачни : 28-50 / 11.02"-19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 30-42cm / 11.81"-16.54" Стомачни : 34-56cm / 13.39"-22.05", вкупно производ должина : 30cm.Ве молиме погледнете го димензии пред да нарачате за да се обезбеди одговара и безбедност.Должината на поводник е околу 1.45 м. [УДОБНО И ДИШЕ] : На рака се врши на 600 D Оксфорд ткаенина и анти-триење пополнување материјал, со сунѓер и решетката обвивка, што не е само мека и удобна, но исто така многу дише.Може да се направи вашето домашно милениче е многу удобно прошетка. [БЕЗБЕДНОСТ И КОНТРОЛА] : задниот дел има цврст метал D тока, и на врвот се справи може да биде затворена цврсто.И темперамент и влечење јаже се опремени со рефлексивни ленти, кои може да се користи како потсетник во текот на ноќта и да се зголеми безбедноста. [ПРИЛАГОДЛИВИ] : На рака има четири токи, кои лесно може да се носи со вашата мачка или куче.Четири прилагодување поени направете го тоа лесно да се прилагоди на соодветна големина.Материјал : Goji најлон (полиестер) + сомот ивица + рефлексивни webbing Size : S : Врат : 25-36cm / 9.84"-14.17" Стомачни : 28-50 / 11.02"-19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 30-42cm / 11.81"-16.54" Стомачни : 34-56cm / 13.39"-22.05", вкупно производ должина : 30cm.Должината на поводник е околу 1.45 м.Применливи сценарија : погоден за дневни прошетки, патување, игра и сл.Перење инструкции : Тоа е препорачливо да се мијат со рака, висат во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, и да не присилува надвор (делумно цедење е можно).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста