• Новак
Диносаурус Ранец за Момчиња, 12 Деца во Предучилишни Деца Bookbag

Диносаурус Ранец за Момчиња, 12 Деца во Предучилишни Деца Bookbag

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

КУПИ ЕДЕН ДОБИЕ ОНОЈ : Купи еден од предучилишна ранец, да се добие пенкало торба (вреди $5.00).Забелешка : овој ранец без поводник.ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ : BPA free, Phthalate слободни, Олово и Кадмиум слободни, Хемиски материјали и физички тест помина.Безбеден за вашите убави деца.ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 12 x11x 4 инчи, Совршено дете ранец одговараат за 2-6 години деца.Забелешка : големината на овој деца ранец не е добро A4 стандардна папка.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Ова предучилишна ранец е со пространа главната преграда да се стави т тој детска' играчки, пелена, книга, грицки и други работи.УНИКАТЕН ДИЗАЈН ЗА ДИНОСАУРУС РАНЕЦ : Овој диносаурус предучилишна ранец е инспириран од отворите устата дизајн.ги инспирира вашата малку еден да поседувате своите соништа.Најдобри назад на училиште подароци за децата.За нас : .AGSDON е иновативен водечките дизајн бренд кој повеќе од 20 години.Ние ќе продолжиме да ги истражување и развој на повеќе нови производи за да обезбеди повеќе избори за вас и вашите деца.Ние ги почитуваат принципот дека клиентот е Бог и да ви донесе и вашите деца подобра услуга и шопинг искуство.СИМПАТИЧНА РАНЕЦ ЗА ВАШИТЕ ДЕЦА.ASDON деца ранец - Обезбеди 100% безбедност на нашите играчки.Нашиот производ има положено ригорозни тестови и добиени се различни во однос сертификати и квалификации.Вие не треба воопшто да се грижиме за безбедност во текот на користењето.Секој производ што ние го продаде има поминато ригорозна тестирање и сертификација процес пред слетување на вашата врата.Ве молиме изберете производи со НАС Децата Сертификат за Безбедност за вашиот прекрасна дете!.AGSDON е линија на мали деца' ранци ги споделите со вашите деца или градинка tote сите најважен за ден на инспирирана забава!плус многу екстра простор за грицки, играчки, и боење книги, овие деца ранци се совршени за водење на kiddos задоволен време на автомобил патувања и летови.Карактеристики На Производот : . - Просторен главната преграда. - Преден џеб и од Страна на џеб за закуски. - Прилагодлив рака.Пакетот Вклучува : . 1 x AGSDON деца ранец. 1 x Авто запечатени polybag. 1 x AGSDON hangtag.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста