• Новак
Weaver Кожа Оригинални Прилагодливи Брадата и Грло Snap Оглавник

Weaver Кожа Оригинални Прилагодливи Брадата и Грло Snap Оглавник

Оценка на стоката:
DEN 673.92

Достапност
Производот е достапен

Направени за супериорни перформанси со тројно-ply најлон образ дизајн.Кутија-шевови на стресот поени за дополнителна сила.Валани грло за вашиот коњ удобност.Дувачкиот позлатен хардвер и looped-на прилепува за лесна замена.Ова е истиот квалитет-направени, оригинални Weaver оглавник си дојде да се знае и љубов!Со врвен квалитет најлон изградба, топлина запечатени триаголник тока дупки, кутија-шевови на стресот поени и точно-да-собере-големината, ова ќе биде вашата одат-да оглавник.Оваа 3/4" оглавник карактеристики удобен, прилагодлив дизајн, удобно валани грлото и месинг позлатен хардвер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста