• Новак
Длабоко Бран Кадрава Природни Hawks Перики за Црна Жена,KRSI Sensationnel Половина До Половина Надолу Mohawk Перика Лажни конска опашка со Удира Drawstring 4C Удира Клип во Косата Екс?

Длабоко Бран Кадрава Природни Hawks Перики за Црна Жена,KRSI Sensationnel Половина До Половина Надолу Mohawk Перика Лажни

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1.Новина искуство:Кога станува збор за природните влакна, Mohawk е навистина забава алтернатива за типичен афро тренд.За оваа специфична јастреб, косата не беше само подстриган нагоре,но тоа носи целата друга игра на косата. 2.Креативен дизајн:Еден Дел се Удира и На другите е губење на пунџа .Оваа fauxhawks ќе ви донесе ново искуство.Тоа не е само погодна за возрасни, но исто така и за тинејџери/деца. 3.Моден тренд:Mohawk фризури може да се достави еден куп на фризирање решенија, како и добра заштита по пат на популарната заштитна фризури за Африканските жени во Америка. 4.Лесно да се носат:Само да се стави на вашиот сопствен коса во пунџа Drawstring конска опашка, Приложете продолжување парче со чешли и да си одат!. 5.Предност: косата екстензии ponytailis совршен за разноврсна стил.Тоа е модерно, без разлика Секојдневно Користење или Партија Носи,Го удира изгледа меки и повеќе секси.Го удира може да расфрлани еднакво или личност е слаб.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста