• Новак
500 Парчиња Grommet и 500 Парчиња за Миење Grommet Комплет Заврши Grommet Отворот за Облека Ткаенини Кожа Ознака Вреќа (Сребро, 1/4 Инчи)

500 Парчиња Grommet и 500 Парчиња за Миење Grommet Комплет Заврши Grommet Отворот за Облека Ткаенини Кожа Ознака Вреќа

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Она што се вклучени : ќе добијат 500 поставува заврши grommet претходно биле вклучени, секој сет содржи 1 парче grommet и 1 парче миење, голема количина може да ги исполни вашите долгорочни користење и замена.Големина информации : внатрешен дијаметар на grommet е прибл. 1/4 инчи/ 6 мм, својата надворешниот дијаметар е прибл. 3/8 инчи/ 10 mm, нејзината должина е околу. 1/8 инчи/ 3.5 mm, лесен и пренослив, лесно да се справи со.Разноврсна usages : вие не може да се направи целосна употреба на овие grommets и подлошки за да занает паричници, куфер, облека, чевли, ремени, фустани, завеса, ознаки, чанти, кожни, платно, најлон ткаенина и повеќе.Практични алатки за : нашата grommet колекции се добри за поправка на ткаенини, изработка на проекти и embellishing предмети, практични алатки за одредување животни и создавање на вашиот личен ракотворби.Издржливи и флексибилни : овие grommet претходно биле вклучени се изработени од железо со финиш, кој во мазна и исклучителна површина, трајни и флексибилен за да го користите, не е лесно да исчезнат, деформирајте или пауза, дозволи за траен време со користење на.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста