• Новак
1/4 Инчи Grommet Комплет 200 Поставува Grommets претходно биле вклучени со 3 Парчиња Инсталирате Tool Kit (4 Бои)

1/4 Инчи Grommet Комплет 200 Поставува Grommets претходно биле вклучени со 3 Парчиња Инсталирате Tool Kit (4 Бои)

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Grommet комплет : 200 поставува grommets во 4 бои, бронза, пиштол боја, злато, сребро 50 поставува по боја; 3 Парчиња grommet алатки вклучуваат 1 база, 1 удар и 1 инсталирате алатка.Бакар grommets : се направени од издржлив бакар материјал, силна и цврста; Големина : внатре дијаметар е прибл. 1/ 4 инчен (6 мм), надворешен дијаметар е 3/ 8 инчен (10 mm), барел должината е 1/ 8 инчен (3 мм).Лесен за користење : лесно можете да го користите grommet комплет за поправка од себе; Тие се корисни додатоци за кожа, шатори, тенди, платно, tarps и други платно изработени предмети.Практична grommet алатки : тие може да се применат за poking дупка на кожа занаети, кожени ремени или облека, а потоа ковале да им помогнам grommets заедно.Погоден за складирање начин : сите grommets и алатки се содржани во јасна преграда за складирање кутија, што го прави полесно да ги најдете соодветните компоненти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста