• Новак
GWYUQG Зајакот Крзно Рамото и Вратот Греење Shawl Завиткани Hyperthermia Грејач Греење Подлога (Боја : Сива)

GWYUQG Зајакот Крзно Рамото и Вратот Греење Shawl Завиткани Hyperthermia Грејач Греење Подлога (Боја : Сива)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Име : Пондерирана Греење Подлога.Материјал : Кристал Ултра Мека.Направени на премија, супер мека, пријатна ткаенина за максимална удобност.УЛ CE Сертифициран 6 Топлина Settings.Погоден за одмори, излети, забави, забави, референци, воздух-условени соби да се задржи топло, секојдневно носење.Донесе топлина за студен есенски и зимски.Име : Пондерирана Греење Pad Material : Кристал Ултра Мека Напон : 110-120 V 0.5 A 54 WHeating Елемент : Карбонски Влакна Греење Жица Спецификации : Британскиот стандард BS 240 V, НИ стандард 120 VSafety : Прегревање заштита system Features : УЛ CE Сертифициран 6 Топлина Settings Long услугата живот и издржливост.Енергија-заштеда на енергија и моќ saving Fine Quilting We користете конец и го крои е многу силна за да се обезбеди дека монистра не се истури.Ние може да го прилагодите мал крст модели или квадратни модели за нашите клиенти.Премиум & Мека Fabric Made на премија, супер мека, пријатна ткаенина за максимална удобност.Уникатен Пондерирана Design Filled со највисок квалитет микро-стаклени монистра да се опуштите вашето тело и да се симулираат чувството на се одржува или да го прегрна.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста