• Новак
Мултифункционален Количка Страна Складирање Торба Канцеларија Стол Суспензија Канцелариски Складирање Торба со Светлина Кабелот Патент Може да Бидат Обесени на

Мултифункционален Количка Страна Складирање Торба Канцеларија Стол Суспензија Канцелариски Складирање Торба со Светлина

Оценка на стоката:
DEN 294.96

Достапност
Производот е достапен

⭐ За луѓе кои не може да направи големи движења додека седи во инвалидска количка да се работи, од страна складирање торба на оваа количка може да ви помогнат да се реши овој проблем.Можете лесно може да се извади на предмети во страна торба на количка во секое време. ⭐ На инвалидска количка страна џеб е направен од високо-квалитет крпа, и ќе не биде уништена или оштетена по долгорочна употреба, и има повеќе џеб прегради, кои се погодни за вас да се класифицираат и место разни предмети, што е удобен и практичен. ⭐ Оваа количка страна торба има многу интимни дизајн.Торба е опремен со светлината линија, која може ефикасно да се заштити вашето тело и инвалидска количка од возило штета, и е безбеден и сигурен. ⭐ Оваа складирање торба има многу функции.Тоа може да се користи не само како страна складирање торба за инвалидски колички, но исто така и како канцелариски складирање торба виси на канцеларија стол.Тоа е исто така многу погодни за чување расфрлани канцелариски материјал, очила итн. ⭐ Овие количка кесички се направени од водоотпорен крпа, која е лесно да се чисти, лесен и удобен за складирање.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние и ветуваме да ви обезбедиме подобра услуга.Спецификација : Предмет Тип : Количка Страна Торба Материјал : Полиестер Pongee Тежина : Околу. 87g/3.1 мл Производ Големина : Прибл. 32 x и 17,5 см/12.6 x 6.9 во Одвиваат Рамо, Рака Должина : Околу. 28cm/11in Пакет Листа : 1 x Складирање Торба Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 mm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. 3. Тоа содржи само содржината на погоре пакет и не се вклучат и други производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста