• Новак
Voksun Рекорд Player, Bluetooth Плочата со Вградени Звучници, 3-Брзина Носталгични Преносни Гроздобер Куфер ЛП Винил Рекорд за Играч, Винил да MP3 Снимање, со ПОМОШЕН USB РКА Џек з

Voksun Рекорд Player, Bluetooth Плочата со Вградени Звучници, 3-Брзина Носталгични Преносни Гроздобер Куфер ЛП Винил Рекорд

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Сите-во-едно Рекорд за Играч : Рекорд за Играч може лесно да играте вашата омилена музика од винил рекорд, Bluetooth-от за уредот, USB флеш диск или 3,5 мм Помошен преку нашите вградените звучници.РКА аудио излез им овозможува на плочата за да се поврзете на надворешните звучници за уште поголем звук, и џек за слушалки ви овозможува да уживате во приватниот слушање. 3 Брзина на Плочата : Поддржува 33-1/3 ВРТЕЖИ во минута, 45 RPM, 78 RPM играње брзина, да ги уживаат сите на вашите винил евиденција и омилени албуми.Перо може да го прочитате рекорд прецизно.Dual Стерео Звучници:Вграден Стерео Звучници испорача убава кристално јасен звук, кои ќе ви овозможи да се доживее вистински звук од винил.Винил за да MP3 Снимање : Можете да се дигитализираат вашиот негува винил евиденција директно да MP3 фајлови на USB диск преку USB конекција.Без компјутер или софтвер е потребно.Класичен Преносни Куфер Плочата Дизајн : Гроздобер куфер дизајн рекорд за играч со премиум ПВЦ кожа, лесни со интегриран сметководствена рачка, убаво изгледаат стилски и ретро чувствуваат, е апсолутна фенси декорација на вашиот дом, и еден прекрасен подарок за вашите пријатели.VOKSUN Рекорд за Играч може лесно да играте вашата омилена аудио од винил рекорд, Bluetooth, USB флеш диск или 3,5 мм Помошен преку нашите вградените звучници.РКА аудио излез им овозможува на плочата за да се поврзете на надворешен звучник за уште поголем звук, додека џек за слушалки ви овозможува да уживате во приватниот слушање.Повеќе режими ви овозможи да уживате во музика време погодно и брзо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста