• Новак
Лаптоп Trolly Маса, Едноставна Троседот од Страна на Маса за во Дневна Соба, Дом, Канцеларија Студио Мали Страна на Маса Големина: 45 52 61CM (Боја : Црна, Големина : 45 52 61CM) Ко?

Лаптоп Trolly Маса, Едноставна Троседот од Страна на Маса за во Дневна Соба, Дом, Канцеларија Студио Мали Страна на Маса

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1. : Исклучителна калено стакло, таписерии и проѕирен, сила и свиткување отпор, безбедна употреба, стабилна отпорност на топлина. 2. : Големина : 45*52*61 CM 。Боја : Црна , Бела 。Материјал : Метал/стакло. 3. : Применливи сцена : дневна соба, спална соба, балкон, канцеларија, хотел, соба, ресторан, кафуле, фризер, облека продавница, бар, клуб, итн. 4. : Задебелена јаглерод челични цевки, анти-корозија и анти- ' рѓа, силна носивоста, заоблени агли, и го штити организмот од штетата. 5. : Ако имате доволно време, се надевам дека ќе можат да влезат во нашата продавница да ги пребарувате , да имаме стотици маси и столчиња за што да се избере, сметам дека секогаш постои една за вас. : Големина : 45*52*61 CM : Боја : Црна , Бела : Материјал : Метал/стакло : Исклучителна калено стакло, таписерии и проѕирен, сила и свиткување отпор, безбедна употреба, стабилна отпорност на топлина : Задебелена јаглерод челични цевки, анти-корозија и анти- ' рѓа, силна носивоста, заоблени агли, и го штити организмот од штета : Применливи сцена : дневна соба, спална соба, балкон, канцеларија, хотел, соба, ресторан, кафуле, фризер, облека продавница, бар, клуб, итн. : Ако имате доволно време, се надевам дека ќе можат да влезат во нашата продавница да ги пребарувате , да имаме стотици маси и столчиња за што да се избере, сметам дека секогаш постои една за тебе. : Ние ги користиме меѓународните логистика, производи генерално треба 15-25 дена да брод, ако повеќе од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро; : Овој производ е рачно мери, грешка е нормално 1-2 cm; : Некои грешки може да се случи поради светло, дисплеј и снимање агол; тоа не е голем квалитет прашање; : Ние ќе пак секој производ правилно.Ако постои било оштетување за време на транспортот, ве молиме да не контактирате на време!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста