• Новак
PT40 ОБЛАСТА + GPS Tracker, Електронски Влезете Уред со GPS Решение, IFTA, Нови

PT40 ОБЛАСТА + GPS Tracker, Електронски Влезете Уред со GPS Решение, IFTA, Нови

Оценка на стоката:
DEN 1708.80

Достапност
Производот е достапен

Мобилната LTE CATM1/NB.Интегриран GPS мотор и антена.J1939, J1708/J1587 и OBD-II (МОЖЕ да) согласност интерфејси.OTA (Over-The-Воздух) Фирмверот Ажурирања.ТЕРЕНСКИТЕ + GPS Уред, Адаптер Кабел, Активирање, Првиот месец на користење на услуга на GPS и ОБЛАСТ Платформи, Прирачници и Налепници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста