• Новак
SHIJINHAO Универзална Подни Звучници Стои, Цврсто Дрво Публикации Говорникот Стојат (1 Пар), Опкружувачки Звучници се Залагаме за Дневна Соба, Спална соба (Боја : Бела, Го

SHIJINHAO Универзална Подни Звучници Стои, Цврсто Дрво Публикации Говорникот Стојат (1 Пар), Опкружувачки Звучници се Залагаме

Оценка на стоката:
DEN 1504.80

Достапност
Производот е достапен

★Задебелена база : го прави претседателот постабилна кога се зрачи. ★Шок апсорбирање на нога нокти : 8 24 K чист бакар нога нокти, издржлив и не свиленкаста. ★Увезени дрво жито кожа : дрво жито стил, разновиден, модерен и луксузен дом мебел. ★Задебелување шупливи песок фил : потисне говорникот вибрации и враќање на звучен ефект. ★СТП polyacid декоративни ленти : едноставен декоративни ленти дизајн, разновиден и стилски дома мебел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста