• Новак
adidas Мажите ZG21 Golf Shoe

adidas Мажите ZG21 Golf Shoe

Оценка на стоката:
DEN 2592.00

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Редовно се вклопуваат.Чипка затворање.Мек текстил горниот со TPU филм.Ниско-намалување на стабилна голф cleats.TPU шест-скок outsole со агресивни влечење на гкл.Игра 18 дупки во cushioned удобност.Овие men ' s golf чевли ви даде лесен стабилност како ќе се скрши вашиот возач.Помеша midsole тапацир со Зголемете ја враќа енергијата на секој чекор, додека cleated outsole испорачува сигурен, зелена-friendly зафат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста