• Новак
Овации OVSELLERIE Гел за Тело Форма DRSG Дебелина, Големина: 34 (464189BLK-34)

Овации OVSELLERIE Гел за Тело Форма DRSG Дебелина, Големина: 34 (464189BLK-34)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Contoured форма за екстра лактот соба.Гел наредени за удобност и еластична на двата краја.Оваа дебелина е исто така лесно да се чистат со благ сапун и топла вода.Нерѓосувачки токи овозможи лесно прилагодување.Се прилагодува и на секој поединец форма и дистрибуира рамномерно притисок.ОВАЦИИ ТЕЛО се ФОРМИРА ГЕЛ DRESSAGE GIRT удобноста на гел, сега за твојот коњ!Гел се приспособува на секој поединец форма и дистрибуира рамномерно притисок, со што е ненадмината ниво на удобност на вашиот коњ за време на вашиот вози.Contoured форма за екстра лактот соба.ОВАЦИИ GIRTHS Овации girths дојде во Dressage како и англиски стилови.Во рамките на англиски сите намена стилови на избори може да се направи меѓу еластичен на двете страни, на едниот крај или ниту, удобност гел girths, еквилајзер girths како и girths со стомакот чувари.На дебелина себе може да биде contoured или директно, направени од кожа, синтетички или дури и мозок.Dressage girths се пократки, бидејќи на долг dressage седло заготовки.Овации dressage girths дојде во удобноста гел, web, еквилајзер како и веб дебелина стилови.Овации girths се дел од Овации линија на коњ капи што нуди квалитет на исклучително добри цени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста