• Новак
ПРЕДИЗВИКУВАЧ Neoprene Гел Црна Западен Седлото Пред Дебелина CINCHES Нерѓосувачки Челик Токи Коњ КАПИ 9714-22

ПРЕДИЗВИКУВАЧ Neoprene Гел Црна Западен Седлото Пред Дебелина CINCHES Нерѓосувачки Челик Токи Коњ КАПИ 9714-22

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

22 инчи.Црна.Потешки, подебели и пошироко со нерѓосувачки челик хардвер.Модерниот дизајн на оваа cinch обезбедува природно подмачкување за да се спречи chafing и galling во текот на употребата. 28 инчи.Потешки, подебели и пошироко со нерѓосувачки челик хардвер.Модерниот дизајн на оваа cinch обезбедува природно подмачкување за да се спречи chafing и galling во текот на употребата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста