• Новак
Westinghouse Отворено Енергија Опрема iGen4500DFc Двојна Гориво Преносни Инверторот Генератор 4500 Врв & 3700 Оценет W, Гас & Пропан Погон, Електричен Старт, RV Подготвени со КО Сенз?

Westinghouse Отворено Енергија Опрема iGen4500DFc Двојна Гориво Преносни Инверторот Генератор 4500 Врв & 3700 Оценет W,

Оценка на стоката:
DEN 3239.76

Достапност
Производот е достапен

Исклучително Тивок, Исклучително Ефикасно Гориво : толку Ниско, како 52 велика британија Бучава Излез и До 18 Часа Кандидира Време на 3.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Карактеристики на 5–20 R 120 V Дуплекс Домаќинство Штекер, р.На Westinghouse i Gen4500 DFc Двојна Гориво Инверторот Генератор е премиум моќ решение да се задоволат вашиот пренослив моќ потреби, без разлика дали сте кампување или на пат. 4500 Врв Watts и 3700 Оценет Watts на Помалку Од 3% THD – Telescoping Рачка – Гас или Пропан Напојува – Далечински Започнете Со Вклучени Клучните Фоб, Електрични и Одвратна Започне. 4 Литри, Резервоарот за Гас – Карактеристики "Економија на Владата", за Максимална Ефикасност на Гориво.-Подготвени Tt-30 R 30 Amp Штекер и Два USB Места – Одличен Избор за Патување Приколки или Домашна Употреба со Автоматско Ниска Масло и Јаглерод Моноксид (CO) Исклучување – Доволно Силна за да се Кандидира на Сите Ваши Essentials.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста