• Новак
Le Jeune Столетните Аура Оживее - Око Серум - Помош Лифт Врани Нозе & Врати со младешки изглед на вашата под очите и eyelids - Заштедат пари и ризик за заштита на вашата кожа -

Le Jeune Столетните Аура Оживее - Око Серум - Помош Лифт Врани Нозе & Врати со младешки изглед на вашата под очите и eyelids

Оценка на стоката:
DEN 358.80

Достапност
Производот е достапен

ПОМОГНЕ да се СПРЕЧИ И да се ТРЕТИРААТ ПОД ОКО ТОРБИ - Нашите моќни око гел е формулиран за поддршка на кожата и да се прошират стареење на кожата клетки да се врати на нивните природни младешки изглед.ПОМОГНЕ да се ЈАВАТ И да се СПРЕЧИ ВРАНИ НОЗЕ - Еден од најчестите лицето операции; врани нозете може да се направи вашите изрази на лицето потешко да се прочита.Спречување и лекување на оваа состојба со нашите моќни actives додадена на вашата нега на кожата стратегија.ВРАЌАЊЕ на МЛАДОСТ И УБАВИНА - Формулирани со моќни actives за да помогне во лекувањето на кожата да се охрабри младешки и еластична изглед.НАПРАВЕНИ ВО САД Направен во сад под строги стандарди за квалитет за да се обезбеди највисок квалитет на производот е можно за лекување на вашата кожа.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Ние се земе вашата убавина сериозно со нашите 60 ден на задоволство гаранција!.Нашите против стареење око серум е конечно тука!Формулиран за да помогне да се врати и да го заштити вашата младешка убавина; нашите очи серум цели под око торби, насмевка линии, и врани нозе.Применува тоа да го врши области, пред да аплицираат за вашата шминка.Ние препорачуваме, исто така, со користење на светлината крем по употребата за да ја заклучите во активниот.Се чувствувате силата на аурата го оживее и да го оживее аура вашите очи.Стави нашата анти-стареењето око серум во вашата аура оживее кожата стратегија да им се помогне le jeune (младите) на вашата кожа се покаже точно.Оваа Аура оживее против стареење le jeune за нега на кожата око зацврстување серум е око навремено серум.Ова е око серум за мажите и жените.Нашето око гел, исто така, служи како врани нозе око крем.Се врати на млади на вашата кожа со оваа Le jeune анти навремено око серум.Ви благодариме за преземање на првиот чекор во заштитата и враќање на вашата кожа во својата природна младешки изглед!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста