• Новак
Некогаш Подготвени за Прва Помош во Согласност Газа се Тркалаат Завој Не Стерилни Кутија од 12-2 инчен

Некогаш Подготвени за Прва Помош во Согласност Газа се Тркалаат Завој Не Стерилни Кутија од 12-2 инчен

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

2 инчен x 4.1 YDS ЗАВОИ - Секој завој мерки 2 инчи, широк и unrolls до 4 метри долга, и може да се сечат за да одговараат на речиси секој дел од телото или повреда.SOFT & УДОБНО - Меки, удобни еластична газа завој може да се користи за лекување на различни повреди и итни случаи.СИЛНА & ИЗДРЖЛИВИ - Силен, издржлив и лесен, со висок квалитет завои за лекување на повреди. 12 ЗАВОИ - Секоја кутија содржи 12-2 инчен завој ролни, совршен за прва помош колекции, ранци, или околу домот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста