• Новак
Хидраулични Кабинет Вратата Пневматски Кревање Гас Пролет Хидраулични Поддршка Амортизира Притисокот Поддршка Род Гас Пролет (Должина : 2 Маслиново Главата)

Хидраулични Кабинет Вратата Пневматски Кревање Гас Пролет Хидраулични Поддршка Амортизира Притисокот Поддршка Род Гас Пролет

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Железо.Пластични главата На рамења се за 26cm долго и пластични главата е околу 3cm во дијаметар.Железо главата На рамења се за 26cm долго и маслинки се околу 5*4cm долго и широко.Маслиново главата На рамења се за 26cm долго и маслинки се околу 4.5*1.5 cm долг и широк.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста