• Новак
Bansbach Тешки Гас Извори - Хидраулични Алатки & Додатоци, Стандардниот Модел, Дел Број B0N0F40-100-272/270N, Должина 272mm, мозочен Удар 100mm, Сила 270N (61lbs)

Bansbach Тешки Гас Извори - Хидраулични Алатки & Додатоци, Стандардниот Модел, Дел Број B0N0F40-100-272/270N, Должина 272mm,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ГАС ИЗВОРИ : Направен од тешки материјали, нашите гас извори се изградени да трае и може да се инсталира и се чуваат во било која позиција.ШОК АБСОРБЕНТА : Нашата гас извори нудат заштита од вибрации и светлината страна силите со минимално триење за непречено движење.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Нашиот прав обложени цилиндри и Ceram Pro клипот прачки направи нашата професионална одделение гас извори отпорни на корозија.БЕЗБРОЈ ВАРИЈАЦИИ : Ние нудиме широк спектар на стилови и нашите гас извори се достапни со брзо, нормално, и бавно продолжување брзини.ПОВЕЌЕ од 100 ГОДИНИ ИСКУСТВО : Ние станаа светски снабдувач на гас од изворите, електрични линеарна активатори, хидраулични пумпи и додатоци, и апсорбери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста