• Новак
EuisdanAA Автомобил Авто Сила Подигнете го Капакот Шок Кочење Компресија Поддршка Гас Пролет Род Сива(Coche Авто Сила Лифт Tapa Amortiguador Soporte де compresión Varilla де resorte де гас Gris

EuisdanAA Автомобил Авто Сила Подигнете го Капакот Шок Кочење Компресија Поддршка Гас Пролет Род Сива(Coche Авто Сила Лифт

Оценка на стоката:
DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Име на производ : Гас Пролет; Пакет Содржина : 1 x Гас Пролет; Боја : Сива, Сребрена на Ѕвонење.Материјал : Пластика,Метал; Род Дијаметар : 6mm/0.24"; Род Должина : 9cm/3.5".Цевка со Дијаметар : 15mm/ 0.6"; Цевка Должина : 12cm/5"; Вкупна Должина : 27cm/10.6".Планината Дупка со Дијаметар : 4mm/0.16"; Круг Заградата Големина : 18 x 17mm/ 7.1" x 6.7"(D*H)(Diámetro del orificio де montaje : 4 mm / 0,16"; Tamaño del soporte редондо : 18 x 17 милиметри / 7.1" x 6.7" (D * H).Долго Заградата Големина : 51 x 14 x 20mm/ 2" x 0.55" x 0.8" (L*W*H); Дупка Центар Растојание : 235mm/9.3"(Tamaño del soporte largo : 51 x 14 x 20 mm / 2" x 0,55" x 0,8" (L * W * H); Distancia del centro del agujero : 235 mm / 9,3".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста