• Новак
Holster за Samsung S20 Плус, Забелешка 10 Плус, Забелешка 9, Галакси S10 Плус, S10, Note 8, S9 Плус, S8 Плус со Тенок Случај. Засилен Појас Циклуси, Кредитна Картичка во Држачот и 3 Магнет?

Holster за Samsung S20 Плус, Забелешка 10 Плус, Забелешка 9, Галакси S10 Плус, S10, Note 8, S9 Плус, S8 Плус со Тенок Случај.

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

ТЕНОК ПРОФИЛ СЛУЧАЈ САМО – Специјално направени за вашиот низок профил, заштитна случаи како Otter Box Патнички, Spigen Ултра Хибрид, Spigen Тежок Оклоп, Батерија случаи и други браник TPU случаи.ЛЕСЕН ПРИСТАП - Магнетни размавта затворање со 3 магнети ви дава безбедна, а сепак лесен пристап до вашиот телефон.ЗАСИЛЕН ПОЈАС ЈАМКА - Ново дизајнирани појас јамка со дополнителен слој и екстра шевови на сите стрес поени.Лична КАРТА на ЧУВАЊЕ - во Склопот продавница до 4 Карти или кредитни картички.ПРЕМИУМ СТП КОЖА - Класична црна кожа со мека внатрешна обвивка помага во заштита од гребнатини и да го оштети вашиот телефон.Оваа кожа holster е специјално дизајнирани да се користи со "Тенок Телефон Случаи", како што Otter Box Патнички, Spigen Ултра Хибрид, Spigen Тежок Оклоп, батерија случаи и други браник TPU случаи.НЕ за крупни, солиден тип случај инсталирани на вашиот телефон.Телефон со поголем екран е прекрасна, но обично не се многу удобно да се вклопи во вашиот џеб.А појас holster како ова е идеално решение за вршење на вашиот телефон.Направени со мека СТП кожа и висок квалитет на костен крои, ова holster случај е совршен за на корисниците да им ги донесе на било настани.Тоа е добар прилог на вашиот телефон додаток за собирање и исто така одличен подарок за другите.Карактеристики Нагласи· Силни магнетни размавта затворање со 3 магнети за брз уште се обезбеди пристап до вашиот телефон· Ново засилен појас јамка дизајн за обезбедени појас isntall· Мека лагер во внатрешноста за телефонот заштита· Несакани еластична бенд обезбедува сит, но не се тесни се вклопуваат· Интегриран ID картичка за да ги зачувувате ID и кредитни картички· Дното исечок ви овозможува да се повлече од телефонот лесно да ве Молиме Note For повеќето обезбедени инсталација на вашиот појас, ние препорачуваме вметнување на вашиот појас преку двете појас циклуси и спојувалка за каиш заедно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста