• Новак
MOBESV Samsung Галакси S9 Случај, Телефон Случај за Samsung Галакси S9, Samsung Галакси S9 Телефон Маска, Флип Паричникот Случај за Samsung Галакси S9 Телефон Случај, Темно Сина/Виолетов?

MOBESV Samsung Галакси S9 Случај, Телефон Случај за Samsung Галакси S9, Samsung Галакси S9 Телефон Маска, Флип Паричникот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

MOBESV телефон случај компатибилен со "Samsung Галакси S9 5.8 инчен паметен Телефон", ве молиме проверете со вашиот паметен телефон модел пред да го купат.Samsung Галакси S9 телефон случај се направени од издржлив синтетички кожа и меки solicone, нуди вашиот max заштита од нечистотија, испакнатини и гребнатини.Samsung Галакси S9 случај доаѓа со две картички за слотови за кредитни картички, ПРОЕКТ, бизнис картички и страничниот џеб за пари, приемот и записи.Вграден магнетен затворање прави вашиот телефон, на пари и картички во безбедноста и го спречува вашиот телефон од се отвори случајно, додека во вашиот џеб.Прикажување на Стенд - Samsung Галакси S9 телефон маска може да се конвертира како стојат функција, поддршка за телефонот во хоризонтална положба, идеални за гледање на видеа.Популарниот "V" дизајн Samsung Галакси S9 флип случај, многу ексклузивни и елегантен благодарение на двојно-обоени дизајн, вашиот паметен телефон заслужува подобро паричникот случај со трендовски бои и шик крои.MOBESV Samsung Галакси S9 Случај, Телефон Случај За Samsung Галакси S9, Samsung Галакси S9 Телефон Маска, Флип Паричникот Случај за Samsung Галакси S9 Телефон Случај, Темно Сина / Виолетова.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста