• Новак
SEADEAR моторното Масло Инка за Автомобили,Универзална Прилагодливи Priming Дотур на моторното Масло Додатен Инка за Полнење Поздравниот-Доказ за Масло Филтер Алатка По?

SEADEAR моторното Масло Инка за Автомобили,Универзална Прилагодливи Priming Дотур на моторното Масло Додатен Инка за Полнење

Оценка на стоката:
DEN 114.96

Достапност
Производот е достапен

Материјал : автомобилот масло инка е направен од високо-квалитетни пластични,висока температура отпор,и не е лесно да излегуваат во јавноста.Течење-слободен дизајн : во-линија инка има широк канал, кој може брзо да се исполнети за да се спречи истекување на нафта.На инка е монтажни и лесен за чување.Hands-free visual : инка-тип кадар прстен седиште дизајн, нема потреба за парапети кога полните гориво.Со видливи транспарентен прозорец, може да се набљудуваат на места каде се полни гориво ситуација во секое време.Прилагодлив : конектори усвојува на прилагодливи дизајн, водоотпорен конекција, и ширината на менгеме може да бидат автоматски прилагодени според вратот на гориво додатен.Тоа може лесно да се прилагодени на различни марки и модели на автомобили мотори.Се применуваат за : На подмачкување инка е погоден за повеќето автомобили, камиони, трактори, тешки машини, off-road возила, камиони, итн.функција : Работа : Прво вметнување на инка во кадар прстен, а потоа вметнете отворањето на клипот во додатен цевка, на отворањето автоматски ќе се прилагоди за да ширина на додатен цевка, и, конечно, можете да започнете со гориво на моторот.Нема потреба за парапети кога полните гориво, и тоа е стабилен во употреба.Со видливи транспарентен прозорец, може да се набљудуваат на места каде се полни гориво ситуација во кое било време, и да ги користат со доверба.опишете : материјал : plastic Size : 20cmx14cmx13cm Diameter на инка : 12.5 cm Weight : 400g Color : црвена/blue Scope на примена : масло injectionpacking листата : 1x интерфејс инка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста