• Новак
Амазон Основите Деца Диносаурус Тим Декоративни Перница - Brontosaurus Диносаурус

Амазон Основите Деца Диносаурус Тим Декоративни Перница - Brontosaurus Диносаурус

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер.Увезени.Ултра-меки деца акцент перница за спалната соба décor, нап време, патување, кола вози, и имагинативна игра.Се меша и натпревар со голем број на кревети, бања, складирање и оркестарот производи од Основите Детска колекција за лесно украсување.Направен во една OEKO-TEX Направени во Зелена фабрика, независна сертификација на систем кој обезбедува производство на текстил ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.Место чисти само (не белење).Боја : Brontosaurus Диносаурус.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста