• Новак
Miniver Приказна - Greer Garson - гроздобер еден лист постер

Miniver Приказна - Greer Garson - гроздобер еден лист постер

Оценка на стоката:
DEN 283.20

Достапност
Производот е достапен

изборот фотографија.фото.постер.Ова е оригинална 1950 еден лист постер од филмот "The Miniver Приказна".Гроздобер.Мерка 27x41".Тоа е во голема севкупната состојба; некои ситни виткање и кинење на аголот области.Ќе биде предаден безбедно.Види ја нашата повратни информации и да се купи со доверба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста