• Новак
subrtex Водат Лулка регулируема Облегалка Silpcover Мрзливи Момче Стол Опфаќа за Кожа и Ткаенина Троседот со Страна Џеб (Светлина Smoky Сива, регулируема Облегалка)

subrtex Водат Лулка регулируема Облегалка Silpcover Мрзливи Момче Стол Опфаќа за Кожа и Ткаенина Троседот со Страна Џеб

Оценка на стоката:
DEN 839.76

Достапност
Производот е достапен

ВНИМАНИЕ : Бидејќи на светлина, компјутер за резолуцијата на екранот е различна поединечно кога корисниците се во потрага на предмети, бои покажа во екранот може да биде малку поинаков од реалните предмети.Направете вашиот регулируема облегалка стол изгледаат сосема нов.Регулируема облегалка покрие со страна џеб, каде што лесно може да се постигне списанија, весници, далечински контроли или други работи, хуманизирано дизајн го прави вашиот живот полесно.ГАРАНЦИЈА : Ние сме сигурни во нашите производи " квалитет.Тоа би можело да се вклопи во вашиот регулируема облегалка стол совршено.Основана во 1998 година, Subrtex е E-Commerce дома декор компанија која вредности дизајн, производители и трговијата.Ние се специјализираат во slipcovers, килими, столовите ги опфаќа и многу други домашни decors.Ако сте незадоволни со нашите производи кој и да аспекти, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви даде задоволителен резултат, без разлика на наплата или испраќање на нови slipcovers за замена.Ве молиме навивам сите лабава ткаенина во пукнатини околу седиштето и рацете.За подетални чекорите за инсталација, ве молиме погледнете ги нашите видео или инструкции за инсталација на пакетот.Со овој регулируема облегалка стол маска, вашиот дом ќе стане потопло место.Тоа е лесно да се инсталира и да ги тргнеме, машина перат, најдобриот партнер за домаќинство живот.Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со убава домашна essentials.Во Subrtex, ние веруваме дека среќата почнува дома, која е причината зошто ние се стремиме да се дизајнира најдобар производи за вас и вашето семејство.Покрај тоа, нашите регулируема облегалка столици покрие служи како украс во вашиот дом поради домот jaquard demask шема и боја сорти.Изберете Subrtex, и ние ќе го направат вашиот дом некое потопло место.ГОЛЕМИНА:Иако имаат само една големина, subrtex регулируема облегалка троседот покрие ќе се прилагоди сегашна големина според вашиот регулируема облегалка троседот поради своите премиум spandex.Тоа е одличен избор за домови со деца домашни миленици.Subrtex регулируема Облегалка Стол Маска е одличен избор за оние кои сакаат да ги заштитат своите регулируема облегалка столици од тоа да биде обоено или сакаат да ги направат своите регулируема облегалка стол да изгледате подобро без купување на нови регулируема облегалка столици.Ако не сте сигурни за боја или други, ве молиме да се поврзете со нас и ние ќе ви помогнат.ТКАЕНИНИ : Ние користиме високо квалитетни материјали кои имаат голема еластичност, покривање на вашите регулируема облегалка стол подобро.Ние ќе се потрудиме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста