• Новак
Малку Ми Бебе Девојки Footie

Малку Ми Бебе Девојки Footie

Оценка на стоката:
DEN 256.32

Достапност
Производот е достапен

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Памук се меки и топли, за удобно се вклопуваат.Асиметрични прилепува од деколте на нозе за лесно менување.Вклучува една footie.Малку Ми Footie.Вашето бебе девојка ќе биде симпатична и удобно во оваа текстура appliquéd footie.Облека е 100% памук, со асиметрични предвремени затворање од деколте до пети за полесно облекување.Долги ракави, се совршени за дополнителна удобност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста