• Новак
Печурки Главата Воздух Перница ББ Крем, Concealer Траен Голи Шминка Навлажнувачки Пигментирани Течни Фондацијата, Дури и Тонот на Кожата Шминка База Крем

Печурки Главата Воздух Перница ББ Крем, Concealer Траен Голи Шминка Навлажнувачки Пигментирани Течни Фондацијата, Дури

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Лесно да се Применуваат Шминка】Мали печурки издувам, која станува се поголем и помек кога се изложени на водата, подвижен, кожата-пријателски, нема мртви , не се валкани во текот, и лесно да се примени. 【Кожата-friendly Дизајн】Кожата-friendly еластична bionic филм.Мекото bionic филм истиснува надвор уште и мазна ББ крем за да се покријат несовршености и да се создаде почист тен, погоден за сите типови на кожа и complexions. 【Природни Растителни Формула】Содржи голем број на природни состојки за нега на кожата, како што се Centella asiatica екстракт и Tremella екстракт.Го негуваат кожата, додека примена на шминка. 【Интензивна Хидратантна】Биланс на себум нивоа, намалување на акни, иритација на кожата и знаците на стареење. 【Кријат Порите : 】Покрие несовршености на кожата природно и да се создаде природни и навлажнувачки изглед.Производот е деликатна и светлината, за да не ги заглави порите, и им овозможува на кожата да дише слободно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста