• Новак
Ново! Clinique Superbalanced Шминка Фондацијата, 1 мл / 30, 02 Фер VF-P, Големина 1.0

Ново! Clinique Superbalanced Шминка Фондацијата, 1 мл / 30, 02 Фер VF-P, Големина 1.0

Оценка на стоката:
DEN 801.36

Достапност
Производот е достапен

Придобивки : Салда На Кожата, Контроли Масло.Обезбедува влага и апсорбира масло кога и каде е потребно со прилагодливи покриеност дека е свилен врз основа на барање.Масло бесплатни формула обезбедува природна кожа заврши.Типови На Кожа : 2, 3. Сува Комбинација, Комбинација На Мрсна Кожа.Алергија Тестирани; 100% Мирис Слободни.Заврши - Природни; Покриеност - Умерено.Полна Големина 1 мл / 30 ml, Нови Во Кутија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста