• Новак
Убавината Креации Постојан Престој Poreless Буквар

Убавината Креации Постојан Престој Poreless Буквар

Оценка на стоката:
DEN 287.28

Достапност
Производот е достапен

Smoothens & Облагородува.Полу-Мат.Минимизира Порите.Масло Контрола.Тоа е толку лесно како што Првично & Set со нашиот најнов лице производи.Се создаде добра платно за лесна апликација додека даваат на кожата светлосен ефект или сјај-слободен мат финиш. - Smoothens & Облагородува, Полу-Мат, Минимизира Порите, Масло Контрола.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста