• Новак
MuslimStreet Полнење Електрични Хлапак Тример за Брзо Полнење на Електрични Жилет за Мажи Електрични Жилет за Мажи Полнење Електрични Хлапак Водоотпорен Влажни/Сува Clipp

MuslimStreet Полнење Електрични Хлапак Тример за Брзо Полнење на Електрични Жилет за Мажи Електрични Жилет за Мажи Полнење

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

3 D РОТАРИ ЛЕБДИ ГЛАВИ : Електрични хлапак со 3 лебди глави може да 360 степени блиску да вашата кожа и да се прилагоди на секои обликот на вашето лице, прецизно и нежно.ДВОЕН ПРСТЕН ДРВО : зголемување на контактната површина и одговара на кожата на лицето цврсто.Зголемување бричење брзина, се сече и се посебен бради брзо, трајни и мазна.ВЛАЖНИ И СУВИ Патување заклучување потсетам,притиснете 3 секунди за да го вклучите/исклучите патување заклучување обезбедува совршена заштита од неочекувани стартување на патување;индикатор за Чистење.Добредојдовте на продавница.Ви посакувам среќен шопинг и добро расположение секој ден.Спецификација : Име : Smart Shaver Cutter главата тип : Интелигентни лебди три машина head Trimming ножици : pop-up sideburn knife Charging индикатор : LED display Smart патување заклучување : Yes.Време на полнење : 1 hour Rated напон : 100 240 V~Влезен напон : 5 V=Номинална моќност : 8 WInput моќ : 5 WRated фрекфенција : 50 Hz/60 Hz Packing големина : 128mm*51mm* 180mm Package се вклучени : 1 x Електрични Shaver Welcome до продавница.Ви посакувам среќен шопинг и добро расположение секој ден.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Декларирани спецификации

Name:
Smart Shaver
Cutter head type:
Intelligent floating three cutter head
Trimming scissors:
pop-up sideburn knife
Charging indicator:
LED display
Smart travel lock:
Yes.
Charging time:
1 hour
Rated voltage:
100 240V~
Input voltage:
5V=
Rated power:
8W
Input power:
5W
Rated frequency:
50Hz/60Hz
Packing size:
128mm*51mm* 180mm
Package included :
1 x Electric Shaver :
Welcome to the shop. I wish you a happy shopping and a good mood every day. :
If you have any questions, you can contact us We will reply to you within 24 hours! :

Комплементите на стоката

Веста