• Новак
Cavka Паричникот Случај Замена за Apple iPhone 12 Мини 11 Про Max Xr Xs 10 X 8 Плус 7 6s SE Gecko Флип Инсекти Покрие Snap СТП Кожа Dragonflies Килибар Фосили Магнетна Картичка Носителот Folio Камењ

Cavka Паричникот Случај Замена за Apple iPhone 12 Мини 11 Про Max Xr Xs 10 X 8 Плус 7 6s SE Gecko Флип Инсекти Покрие Snap

Оценка на стоката:
DEN 324.00

Достапност
Производот е достапен

Паричникот Случај Компатибилен со Apple i Phone 13 Про Max ~ i Phone 13 ~ i Phone 12 Max Pro ~ i Phone 12 ~ i Phone 12 Pro ~ i Phone 12 Мини ~ i Phone SE 2020 ~ i Phone 11 Max Pro ~ i Phone 11 Pro ~ i Phone 11 ~ i Phone Xs Max ~ i Phone Xr ~ i Phone Xs ~ i Phone X ~ i Phone 8 Плус ~ i Phone 8 ~ i Phone 7 Плус ~ i Phone 7 ~ i Phone 6 Плус ~ i Phone 6s Плус ~ i Phone 6 ~ i Phone 6s.Материјали : Паричникот Маска направена со СТП Кожа надворешниот паричникот и Силиконски внатрешна случај.Обезбедува добра заштита, не се направи вашиот уред во потрага гломазна.Магнетни Затворање : Силна магнетски затворач обезбедува целосна тело за заштита од гребнатини и нечистотија, идеално решение за секој ден употреба.Стојат Функција : Потпирачот функција е совршен за да се филм-фотографирање, видео-разговор или да прегледувате web страниците и да ги задржи вашите раце слободни.Пристап до сите контроли и карактеристики на совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Функционалност : 2 картичка слотови и џеб ви помогне продавница лична карта, возачка дозвола, кредитни картички и готовина добро организирана и секогаш при рака.Функционална СТП Кожен Паричник Случај за Apple i Phone обезбеди СТОЈАТ Функција - Совршени за видео разговори и гледање филм.Силни магнетни затворање направи вашиот мобилен телефон, на пари и картички во безбедноста и го спречува вашиот мобилен телефон за да се отвори случајно, додека во вашиот џеб.Две картичка слотови за секојдневна употреба, чување на вашиот уред, картички и готовина во оваа трајни случај.Совршено чувари на вашиот мобилен телефон од гребење и штети во секојдневна употреба, имајќи го тенок и убаво да се одржи.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики на совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Можете лесно може да го полните телефонот без да го симне случајот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите во секое време, ако ти треба било каква помош!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста