• Новак
ullu USPXVT91 Премиум Кожен Паричник Случај за iPhone X/Xs, Turqish Воодушеви

ullu USPXVT91 Премиум Кожен Паричник Случај за iPhone X/Xs, Turqish Воодушеви

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Strappy случаи содржат рака на рака и еден тенок, тесно поврзана џеб кој е направен од најдобрите и стабилна кожа за да ги заштитите вашите картички и документи.Вашите картички/документи лесно да се лизга во и надвор од џебот ви даваат најмногу ефикасно решение во случај да не ви се допаѓа сметководствена околу гломазна паричници или purses.На цепнатинки на случајот, ќе ви овозможи да се носите вашите платежни картички, id картички или готовина на задната страна на вашиот i Phone и со повеќето погодност без компромитирање на стилот quotient.Силна кожа за на рака на рака на случај е удобно за лево и десно раце телефон корисници.Рака на грбот двојки како стојат за поддршка на вашиот телефон кога го користите во режимот на пејзаж да ги гледате вашите омилени видеа или играте вашата омилена игра.Висока прецизност, ласерски сече отвор за камера и микрофони се осигура дека не постои пречка во нормалниот работење од страна на случај.Прецизни отвори за телефон, со копчиња и пристаништа олесни леснотија на користење.Микро-влакна обвивка, за внатрешни работи на случајот, обезбедува без гребнатини се остави на вашиот i Phone кога ќе сакаат да се одделат од случајот.Совршен димензии на лигавицата обезбедува сит се вклопуваат за вашиот телефон ви даваат чувство на сигурност и во одржување на вашиот телефон начинот на кој сакате.Здрав изгради гарантира дека прилично bezels на вашиот i Phone не се оштетени, изгребани или dented во случај на капки или несакана испакнатини.Кога ќе купите една ullu премиум рака боја на кожа телефон случај, што се добива лесна спој на технологија, мода, функција и парична казна изработка комбинирана со ненадмината луксузни.ullu е квалитетот опседнат како ние извор вистинска кожа од одредени глобални пазари, така што секој телефон случај ја одразува вистинската вредност на набавката.Овие случаи се рачно изработени од страна на еден уметничките од првиот намалување на конечниот бод.Крајниот резултат е чиста и софистицирани случај што го прави вашиот телефон да изгледа тренди додека не се загрозат за безбедност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста