• Новак
ROARINGWILD 12 Пакет Трајни BPA-Free Tritan Sporks - Лажица Сет од 12 Мулти-функционални 3 во 1 Нож Вилушка Лажица Spork Случаен Боја Flatware Поставува

ROARINGWILD 12 Пакет Трајни BPA-Free Tritan Sporks - Лажица Сет од 12 Мулти-функционални 3 во 1 Нож Вилушка Лажица Spork

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Користење на вилушка да јаде вашиот салати, franks, marshmallows, грав и многу повеќе.РАЗНОВРСНА КОРИСТИ : Ако сте заинтересирани за кампување, езерото риболов, лов во шумата и сите видови на активности на отворено од спорт до романтични promenades, тогаш нашата Sprok Лажица отворено flatware е начин да се оди.Не се стави во микробранова печка и dishwahsher.На serrated edge е идеален за путер ширење, сечење палачинки, па дури и намалување на јажиња.Со лажица ќе ви овозможи да уживате во замрзнати сладолед и домашни супи.Пациентот е монотоно нож и вилушка лажица, пациентот е монотоно боја, користете тоа, да ви даде различни.42 cm Боја : како на слики прикажани Пакет вклучува : 12 x Мулти-функционални 3 во 1 Лажица 1 x Мулти-функција шише настроената (со 1 преносни кеси).Карактеристики : Материјал : ABS Лажица големина : 18 x 3.Тоа одговара за температура -10 степени centigrade 90 степени centigrade.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Ова кампување spork е мулти-функционални и издржливи прибор.Забелешка : Стави spork далеку оган.Широко се користи : На sporks се погодни за патување, кампување и активности на отворено, 24 парчиња sporks може да ги задоволи потребите на семејството, соученици и колеги, мулти-функционални шише настроената и квалитет преносни торба се сите добри помагала за вашиот кампување патување.На spork е лажица-вилушка-нож комбо - лажица на едниот крај, вилушка на други и на работ на вилушка е serrated да се користи како knife Features : ① Материјал : животната средина ABS,безбедна храна-одделение материјал,издржлив.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста