• Новак
Valtcan Титаниум Храна Лопата Spork 3-во-1 Вилушка Лажица Нож Utensil

Valtcan Титаниум Храна Лопата Spork 3-во-1 Вилушка Лажица Нож Utensil

Оценка на стоката:
DEN 357.36

Достапност
Производот е достапен

СИЛНА зошто не го направи тоа со стил и задоволство на вашиот вкус пупки.Уживајте во вашиот оброк и да ги вкусат разликата!Го прави совршен подарок за foodies и фино јадење пријатели и семејството.Био-компатибилни и не-корозивен титаниум е супериорен во однос материјал од вообичаеното, алуминиум, пластика или фрлаат sporks и лажици.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : машина за миење Садови безбедно и може да се чистат со неколку брише од влажна крпа по оброк.Премногу мрзливи да се измијат и сув?Само фрли ги во машина за миење на садови и тие ќе биде како ново за вашиот следен оброк.УБАВА И ТЕШКО : Изграден да трае со tc4 титаниум изградба.Едноставен и безвременски дизајн - како Valtcan производи тие само работа.Доаѓа со прашина торба така можете да го носите со вас на вашиот следен кампување патување, ручек, патување или одмор.Valtcan Орел на средината на titanum Храна Лопата Utensil.Цврсти засилен тело дизајн.Нема повеќе bendy пластични sporks дека го уништи вашиот оброк.Направени со 100% Титаниум.Песок разрушен површината за контрола.Лесно се чистат со неколку брише по оброк. 24 грама или 0,8 оз.Тенок профил за да слајд во вашиот ранец или оброк контејнери.Носат торбичка вклучени.Само flatware што треба што е Ултра лесни на 24 грама или 0,8 оз.Едната страна е лажица додека другата страна е вилушка со serrated вилушка раб.Светлината и Силна Титаниум Spork за кампување, ручек, канцеларија, пешачење, на отворено, дом, вечера и повеќе.Не корозивен, не-rusting, био компатибилен титаниум материјал значи дека вашите оброци вкус како и тоа како тие треба да без било какви метални или пластични вкус.Цврсти засилен тело дизајн.Нема повеќе bendy пластични sporks дека го уништи вашиот оброк.Направени со 100% Титаниум.Песок разрушен површината за контрола Лесно да се чистат со неколку брише по оброк 24 грама или 0,8 оз Тенок профил за да слајд во вашиот ранец или оброк контејнери Носат торбичка вклучени.Голем повеќенаменски utensil за сите ваши отворено оброци; вашиот сигурен и удобен spork од појадок до вечера.Јадат сите на вашите оброци со ова сигурен титаниум spork.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : машина за миење Садови безбедно и може да се чистат со неколку брише од влажна крпа по оброк.Премногу мрзливи да се измијат и сув?Само фрли ги во машина за миење на садови и тие ќе биде како ново за вашиот следен оброк.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста