• Новак
DZRZVD Титаниум Долго Хендл Spork и Лажица, 8.6 Супена Лажица, Кампување Spork и Лажица, Еко-Пријателски Лажичка Кафе, Spork и Лажица Сет,Преносни Садови Туристички Кампување По

DZRZVD Титаниум Долго Хендл Spork и Лажица, 8.6 Супена Лажица, Кампување Spork и Лажица, Еко-Пријателски Лажичка Кафе,

Оценка на стоката:
DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Ултра-Лесни : Преносни и лесно да се носат за вашиот долго backpacking и кампување патувања.Задоволување на вашите секојдневни потреби со 1 лажица и 1 spork.Само за 0,7 оз секој.Титаниум не ги кородираат и нема вкус остатоци, што го прави идеално за доживотно производи.Продолжен Долга Рачка : 8.6 инчен, доволно долго за да стигне до шише агол лесно, нема да изгори или да се валкани рацете.Еко-Пријателски & Алергија-Бесплатно : Направен од 99.9% титаниум,100% храна-одделение, Нема корозија, Нема рѓа,Мазна работ, Удобен зафат,Висока цврстина,50% лесни од не ' рѓосувачки.Мулти-Место го Користи : најдобриот партнер за замрзнување-сушени оброк кеси, безбедно, невкусна, нема рѓа, без деформација, мала тежина,може да се користи за backpacking, кампување, планинарење, пикник,патување, дома, итн.Она што ќе добиете : Титаниум Долго се справи со лажица*1-8.6 инчи/0.7 оз, Титаниум Долга рачка spork*1-8.6 инчи/0.7 оз, Брзо сушење и airhole дизајн на торба*1. Име На Производ : Долга Рачка Spork & Лажица.Материјал : Титаниум.Површински Третман Метод : Sandblasting.Големина : 8.6"X1.57".Тежина : 0.7 оз.Складирање Торба : Mesh drawstring торба.Бренд : DZRZVD.Име На Производ : Долга Рачка Spork & Лажица.Материјал : Титаниум.Површински Третман Метод : Раководител полирање, се справи со sandblasting.Големина : 8.6"X1.57".Тежина : 0.7 оз.Складирање Торба : Mesh drawstring торба.Бренд : DZRZVD.Име На Производ : Медиум Се Справи Со Spork.Материјал : Титаниум.Површински Третман Метод : Sandblasting.Големина : 6.5"X1.57".Тежина : 0.48 оз.Складирање Торба : Mesh drawstring торба.Бренд : DZRZVD.Име На Производ : Лажица Вилушка Нож Комбинација.Материјал : Титаниум.Површински Третман Метод : Sandblasting.Големина : 6.73"X1.5"/1.42".Тежина : 0.58 оз.Складирање Торба : Mesh drawstring торба.Бренд : DZRZVD.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста