• Новак
Hiware 40-Парче Сребрениот Сет со Фиока Организатор, Flatware се Поставува за 8, од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Сет со Послужавник, Прибор прибор за на маса За Дома?

Hiware 40-Парче Сребрениот Сет со Фиока Организатор, Flatware се Поставува за 8, од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење

Оценка на стоката:
DEN 839.76

Достапност
Производот е достапен

Нашите сребрениот поставени се направени од издржлив храна-одделение од нерѓосувачки челик, ' рѓа & корозија доказ.Има многу сребрениот да се справи дури и ако повеќе гости доаѓаат на вашата партија или вечера.МЕТАЛЕН ПОСЛУЖАВНИК ОРГАНИЗАТОР : Мерки 11.Сигурен и доверлив страна на професионалци, нашите комерцијални линии на производи, распон од tabletops, ресторан кујни опрема за прибор.Класичен и елегантен дизајн Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик Силни и издржливи за години Полиран огледало заврши Рѓа отпорни Мазни рабови машина за миење Садови безбедно.Не постојат груби точки или остри рабови, многу удобен за употреба, без повреда на устата на сите. Ве молиме не користете железо жица за да гребење на парчиња, за да се задржи нивната мазна површина.ПРЕМИУМ 40-ПАРЧЕ СРЕБРЕНИОТ СЕТ За 8 : Вклучувајќи ги и 8 вечера предници, 8 салата предници, 8 вечера ножеви, 8 вечера лажици, 8 лажички и нерѓосувачки челик организаторот.Тоа оди добро со сите ваши дома стил и одговара на било прибор за јадење што треба. Сребрениот собата е машина за миење Садови Безбедно, така што може да работи во машина за миење на садови за да го зачувате вашиот труд.Пакетот Вклучува : .Среброто епоксидна заврши нуди Европската чистење линии и не се лизга влошки помогне да се остане на своето место. Ве молиме чисти сребрениот сет по користење и сува парчиња за нивната трајност.Тоа е исто така прекрасен избор како подарок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста