• Новак
ZJSY 2 Парчиња Топката Лизгачки Водичи, 22 Инчен Мека-Затворете Топката Имајќи Фиока Слајд Целосна Екстензија Фиока Слајд,Замена на Делови за Мебел Dressers (Големина : 20inch

ZJSY 2 Парчиња Топката Лизгачки Водичи, 22 Инчен Мека-Затворете Топката Имајќи Фиока Слајд Целосна Екстензија Фиока Слајд,Замена

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

★Ладно валани челик материјал, направен од студената-валани челик материјал, висока јачина и нема деформација, површински слој црна анти- 'рѓа боја спречува оксидација и не е лесно да' рѓа.со максимална товарот капацитет на 45kg. ★Научни три точки за позиционирање инсталација, "предниот, средниот и задниот" три точки за поправање на дупки, се зајакнат фиксација, посилни имајќи. ★Кога лизгачот железнички допира враќа уред, фиока автоматски ќе се затвори.По враќа слајд железнички е инсталиран во нормален фиока, јаз од околу 10мм ќе излегуваат во јавноста надвор од површината на фиока, што не е убава.По вграден во фиока е инсталиран, нема да има празнини, само право, па тоа е само погоден за вградени фиоки, нормално фиоки не се применуваат. ★Не треба да инсталирате некоја фиока со рачка, само притиснете го копчето за автоматски прекинувач, мирно и тивко, се појави надвор слободно со еден допир, и затвори автоматски со еден допир. ★Топло Совет : метални парчиња се остри за време на инсталацијата.Ве молиме да ги заштити вашите раце.Препорачливо е да се носат ракавици за инсталација.Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања,ние сме секогаш тука.Добар живот.Име на производ : фиока slide Product материјал : црна ладно валани steel Maximum оптоварување : 45kg Product функција : се враќа три-дел track Slide железнички големина : 10 инчи / 25 см до 22 инчи / 55 cmpacking list Pair на слајд шини (две)Завртка*121. Зачувување поправање на дупки во повеќе поени, изработка на инсталација и дебагирање на повеќе удобен и flexible2. Позиционирање гума, да се намали штетата предизвикана од судирот на фиока апликацијата префрлување, тишина и шок, зголемување на услугата life3. Дебелината на студената-валани челик материјал е 1.2 mm и дебелина на целокупната водич железнички достигне 12.5mm4. Најлон тока научни дизајн, фиока нема да падне ако ви се повлече по волја, намалување на безбедноста hazards Note : ★ Пристигнување време : 15-27working дена [Бидејќи тоа е меѓународната логистика, па ве молиме да се разбере]★По приемот на производот, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе го реши проблемот за вас.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете го вашиот коментар подолу продавница за други купувачи' референца.▶▶Ако не сте задоволни со нашата слајд шини и услуга, ве молиме да ни даде пет ѕвезди.Многу важно за нас.ви благодарам многу.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста