• Новак
LDMsop Фиока Копчиња Деца Дрво Цвет Салон Копчиња Симпатична Фиока Копчиња во Боја за Печатење Кабинет Копчиња Украсни Копчиња за Бебе Деца Деца 4 Парчиња 1.37x1.10in

LDMsop Фиока Копчиња Деца Дрво Цвет Салон Копчиња Симпатична Фиока Копчиња во Боја за Печатење Кабинет Копчиња Украсни

Оценка на стоката:
DEN 299.76

Достапност
Производот е достапен

4 ПАРЧИЊА кабинет копчиња,површината е висок-квалитет транспарентен кристално стакло, и 3 D ефект е многу реална.големина:1.3x1.0 во/3.3x2.5 cm.Тоа се прави на здрав АБС материјал, и инсталацијата дел е инкрустирани со бакар ореви.Без разлика колку е влажна средина, тоа може да се обезбеди своите анти- ' рѓа ефект.На копчиња и ја повлекува не се погодни само за кабинети, плакар,гардероба, фиоки, салон,но исто така може да се користи и како декорација за да висат на ѕидот.Модерен отпечатоци се совршен избор за украсување дневна соба, спална соба, детска соба, бања и кујна.Чисто рачно изработени, квалитетот на копчиња била целосно се проверуваат за да се осигура дека сите копчиња се квалификувани.Specification Material : ABS,Кристално стакло,од не ' рѓосувачки челик screw Size : 1.3x1.0 во/3.3x2.5 cm,Завртка големина 1.1x0.31in/1.37x0.31in (28x8mm/35x8mm)Тежина : 130g Features The кабинет копчиња има сет на четири рачки,и неговата површина е направен од кристално стакло,мазна и crystall.Тоа изгледа како фотографија е во сендвич во внатрешноста,која има 3 D визуелен ефект.Не само на материјалот, дизајн или визуелно,На knob е уникатен.Нашите knob е изработен од ABS и е полесен во тежината,на завртката е од не 'рѓосувачки челик,не е лесно да' рѓа.Погоден For This копчиња и ја повлекува не се погодни само за вашиот кабинети,плакар,ковчегот,фиоки,чевли кабинети,тоа исто така може да се користи како домашна декорација,виси на ѕидот.Животот треба да биде совршен,,во потрага по чисти во метежот и ритамот на живот,случајно совпаѓање со едноставна декорација,пишување на тивок тон на години.Моделот Design We имаме широк избор на модели,вклучувајќи ѕвезденото небо,еднорог,симпатична цртан филм,животно,едноставен и елегантен модел стил.Секој треба сакате,ве молам дозволете ми да знам.Note Due на природата на мониторот,бојата на објектот може да бидат различни од сликата.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни ме слободно.Јас ќе ви одговори со голема искреност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста