• Новак
QIaoob Гроздобер Ретро Фиксни Телефонски со Redial Копчето, Класичен Push-Button Corded Телефон за Office Home Дневна Соба Оркестарот

QIaoob Гроздобер Ретро Фиксни Телефонски со Redial Копчето, Класичен Push-Button Corded Телефон за Office Home Дневна Соба

Оценка на стоката:
DEN 1985.28

Достапност
Производот е достапен

☎ [Колекција висока вредност] Нашата ретро уметност декорација е исклучителна во изработка.Секој ретро-стил телефон декорација е уникатен.Исклучителна рачно производство endows секој телефон декорација со висок колекција вредност. ☎ [Classic ретро земјени] телото е изработен од ABS материјал, полн со класичен ретро атмосфера, добри перформанси, сигурен и стабилен, и да ви донесе одличен искуство. ☎ [Премиум фиксни телефонски] Овој дигитален телефон ги комбинира Арт Деко и модерна технологија.Изберете високо-квалитетни материјали, полн со класичен ретро стил, и да имаат практични функции, како што се бирање или да одговорите. ☎ [Телефонска линија напојување] Нема батеријата, ретро телефонска линија за напојување.Квалитетот на повикот е стабилно, јасно, и бучава-бесплатно, и нема дополнително напојување или батеријата е потребно. ☎ [Повеќе намени] Ретро старомодна копче за бирање жичен фиксна телефонска е практична.Не само што може да се користи како украс за дневни соби, спални соби, канцеларии, хотели, галерии, и кафулиња, но исто така може да се задоволат потребите на дневни повици.Има повеќе функции. 1. Нема потреба од надворешно напојување, без батерија, работи директно со тековните на телефонска линија 2. Пријатен електронски тонови на ѕвонење (механички звук на ѕвонење на jingle bell бара двојно бел функција) 3. Redial 4. Погоден за сместување : погодни за семејства, канцеларии, луксузни куќи, star хотели, галерии, накит продавници, итн.за да се подобри одделение и вкус.

Декларирани спецификации

Project Type:
Landline
Material:
ABS material
Scope of application:
homes, offices, star hotels, art galleries
Dialer type:
button
Hands-free function:
support
Packing list:
1 x phone
Notice:
The brackets of all bracket-type antique telephones will shake slightly after the bracket is installed. This is designed by the manufacturer deliberately in order to prevent the phone from being damaged by the lever principle of the bracket. It is not a quality problem, nor does it affect the use or use it. Affect the appearance; :

Комплементите на стоката

Веста