• Новак
Panasonic KX-TG2258S 2.4 GHz Дигитални Cordless Телефон со Зборуваме за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Повикувачот и Одговарање Систем

Panasonic KX-TG2258S 2.4 GHz Дигитални Cordless Телефон со Зборуваме за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Повикувачот и Одговарање Систем

Оценка на стоката:
DEN 1678.80

Достапност
Производот е достапен

2.4 GHz дигитални операција.Глас подобрувач технологија.Зборувајќи caller ID/повик на чекање. 17-минута дигитален систем за одговарање. 50 speed dial мемории; speakerphone.Опис на производот Panasonic KXTG2258 S карактеристики вклучуваат : Повикувачот IQ Плус Компатибилни, Handset (слушалка) позадинско осветлување 3-Линиски LCD, 2-Цифрениот LCD (База), 50 Caller ID Меморија и Dialer, 50 Phone Директориум и Dialer Станици, 2-начин Спогодба, Држете/Mute (База)/Задржете/Mute (Слушалка), Избор на Тонови на ѕвонење, Бирање, 64 LCD Повик за Контра Нуди спектар на возбудливи функции, вклучувајќи 2,4 GHz дигитален пренос, на Panasonic KX-TG2258 се поврзува со надворешниот свет со постојано clear channel и многу простор да се шета.Специјалните Говорни Подобрувач технологија симулира дополнителни пропусен опсег, дозволувајќи им на човечки гласови да изгледа многу повеќе како што е случај во личноста отколку што ние обично го слушаат преку телефон.Три-линија позадинско осветлување на LCD и на слушалка и база на понуда за пристап да caller ID информации (со претплата на услугата преку вашата телефонска компанија).Имињата и броевите до 30 повикувачите ќе се прикажува, заедно со датумот и времето на повикот.Покрај тоа, овој модел е опремен со Зборуваме за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Повикувачот, која вербално најавува кој е на линија пред да ти сум дури лево на каучот.И не грижете се за вашите недостасува mew поракии визуелно го објави светлина и коишто се слушаат "stutter" ќе знаете кога вашиот број на говорна-пошта има нови информации.Вграден-во целосно дигитален систем за одговарање овозможува до 17 минути на пораки, или осум минути на најдобар квалитет на поставување.Кодови за снимање, далечинска работа, и снимениот појдовни пораки се сите опфатени.Panasonic обезбедува една година гаранција за покривање делови и сервис.Она што е во Box Base единица, мобилен телефон, батерија, AC адаптер, телефонска линија мозок, спојувалка за каиш, инструкциите, гаранцијата картичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста