• Новак
Фабриката Стил 4pcs Paintable ABS Мазна Тркало Фендер Ракети се Компатибилни со Dodge Рам 1500 2500 3500 02-09 Fleetside Кревет

Фабриката Стил 4pcs Paintable ABS Мазна Тркало Фендер Ракети се Компатибилни со Dodge Рам 1500 2500 3500 02-09 Fleetside

Оценка на стоката:
DEN 1989.60

Достапност
Производот е достапен

▶️ ABS Пластика.Флексибилни за да се Спротивстави на Напукнување. ▶️ OE Стил Фендер Ракети се Специјално Дизајниран за Вашиот Специфична Апликација. ▶️ Дополнителни Покриеност за Поголем Гуми и Тркала Пакети. ▶️ Paintable за Појавување со Возила' Боја / Може да го Подобри Изгледот и Стил Драматично. ▶️ Ширина : 1.75" Пред / 1.75" Задниот Дел. 02-08 Dodge Рам 1500. 03-09 Dodge Ram Меморија 2500 3500. Нашите фендер ракети се нудат дополнителни гуми покриеност и заштита без да гледа на евтини или мало.Всушност, овие фендер ракети имаат исклучително нерамен им била заклучена-на изглед.Овие фендер ракети се направени од единствена поли материјал кој е отпорен на напукнување, chipping или исчезнува.На ракети се исто така paintable треба да одлучите дека сакате да ги имаат обичај насликани.Фендер ракети се многу лесно да се инсталира право во својата гаража.Сите што ви треба е малку време, бидејќи тие се прилагодено со цел да се користи фабрика дупки и нема дупчење или сечење потребни за да се добие совршено се вклопуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста